اغتشاشگران قمی - درد دلهای یک طلبه
سفارش تبلیغ
خرید بلیط هواپیما، خرید و رزرو اینترنتی ، چارتر، سامتیک
اغتشاشگران قمی - درد دلهای یک طلبه

اغتشاشگران قمی

دوشنبه 88 مرداد 5 ساعت 2:57 عصر

 هر کی از راه رسید  رو سن رفت و سازش خودش را با تمام وجود و ابهّت معنا داری به صدا در آورد .    و تک تک مسئولین  نیروی انتظامی را که امنیتی دوباره به تهران برگردانند محکوم کرد.

همه اونایی که از نتایج انتخابات کلافه شده بودند     به صحنه آمدند. برخی از اونا ادامه بازداشت اغتشاشگران و قاتلان تعدادی از مردم بی گناه کشورمان را باعث خنده دنیا دانستند.( صغری و کبری)  هر چند نفرمودند آیا منظورشان از دنیا، کره زمین می باشد -که لابد می دانند زمین موجود زنده نیست که بتواند بخندد - یا همون دشمنان و بیگانگان نظام مقدّسمان؟! به هر حال نتیجه بر آن شد که حضرات آزاد بشوند(  نتیجه حاجیه صغری و کبرای مهم، مستدل ، منطقی و بدون هر گونه غرض ورزی سیاسی را منظورمه) غافل از اینکه این بیگانگان سالهاست به دین و  مذهب و نظام ما خنده که چه عرض کنم قهقهه به هوا می پرانند.    پس آقای تشخیص مصلحت نظام! چرا از اون خنده های بیشمار بخاطر مصلحت نظام ذکری به میان نیاوردی . یا وقتی که به چادریها می خندیدند و تعبیر کلاغی ها بکار می بردند. سالهاست که به انتظار ظهور آقامون نیشخند می زنند اصلا مگه حکم سلمان رشدی را فراموش فرمودید. اگه به هیچ کس نخندیدند به شما یکی خیلی ابراز علاقه می نمودند و دندان نشان می دادند. پس چرا کنار نرفتی و مایه خنده دشمن شدی؟! البته چون می دونی دیگه ادامه نمی دم. خداوند متعال در قرآن فرمودند:  ما یاتیهم من رسول الا کانوا به یستهزؤن،ما رسولی به سوی مردم نفرستادیم مگر اینکه او را به تمسخر گرفتند. پس جناب آقای هاشمی تمسخر اغیار دلیل بر باطل بودن راهمان نیست بلکه کاملا برعکسه اگر دشمنان دین اسلام ما را ستایش کردند آنگاه باید بترسیم که کجا را اشتباه رفتیم همانگونه که امام راحلمان بر این عقیده بود.
فقط باید بگم نه نه جون آ شیخ مهدی رو می شناسی؟ خدا رحمتش کنه، چند وقت پیش یکی از نوادگانش خبر فوتش رو از صدا و سیما اعلام نمود.
بگذریم. خدا همه اموات رو بیامرزد.نه نه جون آ شیخ مهدی می گفت:" سیاسیت پدر و مادر ندارد."
البته نه نه جون من هم که خدا اموات شما رو هم بیامرزه می گفت:" بی انصافی پدر و مادر ندارد."
خلاصه سالهاست بسیاری از طلاب و مردم محروم و مظلوم قم پولشان بواسطه شرکتهای کلاهبردار اقماری به بهانه های واهی خورده شده و هنوز هم میل می شود امّا در قبال این خانواده های بیچاره که در زیر خط فقر که چه عرض کنم!؟ سی چهل تا خط پاینترش زندگی نه ،زندانگی می نمایند هیچ مسئولی احساس وظیفه نکرد و به اندازه یک اغتشاشگر و قاتل برای آنها ارزش و اهمیّت قائل نشد و به حمایت از آنان نپراخت و برای بازگشت حقشان رسیدگی ننمود. حتی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی که نماینده مردم محروم و مظلوم و آب شور خورده قم نیز می باشد بارها از زندانیان آشوبگر قاتل حرف زد و از قم و محرومان و مظلومانش هیهات.
دوستان! ماه شعبان است. دعا کنید خدا اونقدر بهتون عزّت بده که به مقام والای اغتشاشگری و قاتلی نائل آید بعد آقایان شاید مصلحت نظام را در این دیدند که در نماز جمعه تهران به جای دفاع از ولایت و آرمانهای انقلاب بار دیگراز قشر محترم و مکرّم آشوبگر و قاتل و نوکر استعمار پیر انگلیس حمایت  نمایند.


نوشته شده توسط : مهدی

درد دلهای دیگران [ نظر]